Zalman ZM500-TXII MegaMax 500W,80Plus
Kohaletoimetamine 5-7 tööpäeva jooksul
ID: 123742
Mudel: ZM500-TXII
Vöötkood 8809213765827
Maksevõimalused
Kohaletoimetamise võimalused
Kirjeldus
Võimsus
Koguvõimsus:500 W
AC-sisendpinge:200 - 240 V
AC-sisendsagedus:50/60 Hz
Sisendvool:4 A
Võimsustegur:98
Kombineeritud võimsus (+12 V):450 W
Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp:Aktiivne
Maksimaalne väljundvool (-12 V):0,5 A
Kombineeritud võimsus (-12 V):6 W
Kombineeritud võimsus (+5 Vsb):3 W
Maksimaalne väljundvool (+12 V):37,5 A
Maksimaalne väljundvool (+3,3 V):20 A
Tõhusus:86 protsenti
Maksimaalne väljundvool (+5 V):20 A
Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb):3 A
Toite kaitsefunktsioonid:Ülevõimsus, Ülepinge, Lühis, Alapinge
Pesad & liidesed
SATA-toitepistmike arv:3
CPU P4-pistmik (4 kontakti):1
Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti):3
PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti):2
Emaplaadi toitekaabli pikkus:55 cm
Välise (Molex) toitekaabli pikkus:410 mm
PCI Expressi toitepistmikud (8 kontakti):1
Flopidraivi toitepistmik:1
Kaabelduse tüüp:Mittemodulaarne
Emaplaadi toitepistmik:20+4 pin ATX
ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti):Jah
Toimimine
ATX-versioon:2.31
80 PLUS sertifikaat:80 PLUS
Keskmine tõrkeintervall (MTBF):100000 h
Sertifikaat:KC, CE, CB, RoHS, EAC
Otstarve:PC
Laagertehnoloogia:FDB
Toiteploki (PSU) standard:ATX
Disain
Toote värv:Must
Jahutuse tüüp:Aktiivne
Ventilaatori läbimõõt:12 cm
Ventilaatorite arv:1 ventilaator(id)
Ventilaatori paiknemine:Ülaosa
Ventilaatori kiirus:2000 - 2000 RPM
Tehnilised andmed
Sustainability certificates:RoHS
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T):10 - 45 °C
Kaal ja mõõtmed
Laius:150 mm
Sügavus:140 mm
Kaal:1,63 kg
Kõrgus:86 mm