Philips 4400 sērijas Pilnībā-automātisks Espresso kafijas automāts, melns - EP4441/50
Kohaletoimetamine 3-7 tööpäeva jooksul
ID: 64797
Mudel: EP4441/50
Vöötkood 8720389031588
Tootja: PHILIPS
Maksevõimalused
Kohaletoimetamise võimalused
Kirjeldus
PAPILDINFORMĀCIJA
Izbaudi 12 viegli pagatavojamus karstos un ledus dzērienus
Bagātāka garša, pateicoties mūsu izturīgajām keramikas dzirnaviņām
Par 40 % klusāka darbība ar SilentBrew tehnoloģiju
Zīdaini maigas piena putas ar LatteGo piena sistēmu
Iegūsti ideālu temperatūru, aromātu un krēmīgu tekstūra katrā tasītē
Gūsti iedvesmu un atbalstu mūsu lietotnē
Izvēlies, pielāgo un saglabā dzērienus uz intuitīva displeja
Ātrāka kafijas pagatavošana, pateicoties QuickStart
Līdz 5000 tasīšu bez atkaļķošanas, pateicoties Aquaclean
Iztīri LatteGo piena sistēmu ātrāk nekā 10 sekundēs.
SPECIFIKĀCIJAS
Aromāta stipruma iestatījumi: 5
Kafijas piena koncentrācija: Regulējams
Dzirnaviņu iestatījumi: 12
Pirmsgatavošanas aromāta kontrole
Temperatūras iestatījumi: 3
Lietotāja profili: 2+viesi
Dzērieni
Maltas kafijas opcija
Dubulta melnas kafijas tasīte
Vispārējas specifikācijas
Regulējams snīpja augstums: 85 - 145mm
Piena putošanas risinājums: LatteGo
Var mazgāt trauku mazg. mašīnā: Pilienu paplāte, LatteGo
Viegla tīrīšana un apkope: Saderība ar AquaClean filtru
Lietotaja Saskarne: TFT
Cita funkcijas: Aromātu aiztuross vāks
Noņemams uzliešanas mezgls
Atkaļķošanas norādījumi
AquaClean
Tehniskā Specifikācija
Vada garums: 120cm
Spriegums: 230V
Frekvence: 50Hz
Piena karafes tilpums: 0,26L
Ūdens tvertnes ietilpība: 1,8L
Produkta svars: 8kg
Kafijas pupiņu tvertnes ietilpība: 275g
Kafijas biezumu tvertne: Piekļuve no priekšpuses
Ūdens tvertne: Piekļuve no priekšpuses
Sadarība ar filtru: AquaClean
Sūkņa spiediens: 15 bāri
Krāsa un apdare: Melna
Kafijas pārpalikumu tvertne: 12 porcijas
Produkta izmēri: 246x371x433mm