Zalman ZM1200-ARX 1200W 80Plus Platinum
Kohaletoimetamine 5-7 tööpäeva jooksul
ID: 123753
Mudel: ZM1200-ARX
Vöötkood 8809213768781
Maksevõimalused
Kohaletoimetamise võimalused
Kirjeldus
Võimsus
Koguvõimsus:1200 W
AC-sisendsagedus:50 - 60 Hz
Kombineeritud võimsus (+3,3 V):120 W
Kombineeritud võimsus (+12 V):996 W
Kombineeritud võimsus (+5 V):120 W
Kombineeritud võimsus (-12 V):3,6 W
Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp:Aktiivne
Maksimaalne väljundvool (+5 V):22 A
Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb):2,5 A
Kombineeritud võimsus (+5 Vsb):12,5 W
Maksimaalne väljundvool (+12 V):100 A
Tõhusus:94 protsenti
Maksimaalne väljundvool (-12 V):0,3 A
Maksimaalne väljundvool (+3,3 V):25 A
Toite kaitsefunktsioonid:Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis, Alapinge
Pesad & liidesed
Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti):8
Emaplaadi toitekaabli pikkus:60 cm
SATA-toitepistmike arv:16
Flopidraivi pistmik:Jah
CPU-toitepistik (4 + 4 kontakti):Jah
PCI Express toitekaabli pikkus:55 cm
CPU toitekaabli pikkus:70 cm
Emaplaadi toitepistmik:20+4 pin ATX
EPS-toitepistmik (8 kontakti):Jah
PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti):8
Kaabelduse tüüp:Modulaarne
Toimimine
80 PLUS sertifikaat:80 PLUS Platinum
Sertifikaat:UL, FCC, CB, CE, EAC, KC, WEEE
Otstarve:PC
Toiteploki (PSU) standard:ATX
Disain
Toote värv:Must
Jahutuse tüüp:Aktiivne
Ventilaatorite arv:1 ventilaator(id)
Ventilaatori paiknemine:Ülaosa
Ventilaatori läbimõõt:13,5 cm
Tehnilised andmed
Sustainability certificates:RoHS
Töötingimused
Hoiustamistemperatuur (T-T):-20 - 70 °C
Kasutamistemperatuur (T-T):0 - 40 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H):5 - 95 protsenti
Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel:5 - 95 protsenti
Kaal ja mõõtmed
Sügavus:180 mm
Laius:150 mm
Kaal:3,1 kg
Kõrgus:86 mm