Kirjeldus
Alphanova Sun SPF50 orgaaniline päikesekreem EI SISALDA keemilisi filtreid, parabeene, säilitusaineid. Tootest on eemaldatud ka tsinkoksiid. Kreemi koostis ei ohusta merevee ökosüsteemi ega koralle.
Mõnusa Monoi lille lõhnaline päikesekreem sobib kasutamiseks lastele ja täiskasvanutele. Kreem pakub kaitset koheselt peale nahale kandmist. Kreemi koostis ei ummista poore. See ei ole kleepuv ja see ei jäta nahka rasvaseks. Koostises olevad orgaaniline jojooba- ja tamanuõli ning aloe vera lehe mahla pulber niisutavad ja kaitsevad nahka. Väga veekindel kreem.
Kreemi aktiivsed koostisained:
Aloe vera – nahka niisutava ja põletikuvastase omadusega
Jojoobaõli – nahka niisutavaja põletikuvastase omadusega (looduslik päikesekaitse SPF4)
Tamanu õli – kaitseb nahka UV kiirte kahjustuste eest, vähendab päikesepõletuse teket
Titaan dioksiid – mineraalne filter, mis kaitseb UVA ja UVB kiirte eest, peegeldades need tagasi juba naha pinnalt.
Koostisosad ei kahjusta merevee ökosüsteemi ega koralle.
Kreem pakub nahale kaitsetkohe peale nahale määrimist.
Väga veekindel.
Kasutamine: Raputa pudelit enne kasutamist. Kanna kreemi õhuke kiht näole ja kehale ja hõõru kuni imendumiseni. Kuigi kreem on väga veekindel on soovitatav päikesekreemi uuendada iga kahe tunni tagant.
Koostis: Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua, Titanium Dioxide, Glycerin, Coconut Alkanes, Simmondsia Chinensis Oil*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Callophyllum Inophyllum Seed Oil*, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Polyhydroxystearic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Parfum, Coco-Caprylate/Caprate, Stearic Acid, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Aluminium Hydroxide, Alumina, Sodium Anisate, Linalool, Limonene, Citric Acid, Tocopherol, Benzyl Benzoate.
98.66% of the total ingredients are of natural origin.21.6% of the total ingredients are from organic farming.
* Ingredient from organic agriculture.
Kas ALPHANOVA SUN päikesekreemid kaitsevad nahka nii UVA kui ka UVB kahjulike kiirte eest?
Jah. Alphanova Sun päikesetooted pakuvad nahale täiuslikku kaitset nii UVA kui ka UVB kahjulike kiirte eest.
Kas SPF50 päikesekreemi kasutades on võimalik üldse päevituda ja pruuniks saada?
Jah, on küll. SPF… ja sellele järgnev number näitavad seda, kui kaua antud kreem pakub kaitset PÄIKESE KAHJULIKE UVA ja UVB kiirte eest ehk kui kaua on võimalik päikese käes viibida ilma põletust saamata. Enamasti 1 SPF võrdub 10-15 minutiga. Heledama ja tundliku nahaga inimestel võib see aeg olla veelgi vähem. Samas ükski SPF ei kaitse 100% kahjulike kiirte eest. SPF50 blokeerib 98% kahjulikke kiiri, SPF30 blokeerib 97% kiiri, SPF15 blokeerib 93% kiiri. Vaatamata sellele soovitatakse päikesekreemi uuendada vähemalt iga kahe tunni tagant, olenemata SPFi suurusest, sest tuul, merevesi, liiv võivad vähendada päikesekreemi kaitsvat mõju.
Miks eelistada mineraalseid filtreid keemilistele filtritele?
Keemiliste filtritega päikesekreemid sisaldavad päikesekaitsefiltritena keemilisi ühendeid, mis imenduvad nahka ja kahjustavad seda. Keemilisi filtreid sisaldavad ka beebide ja laste päikesekreemid. Kreemid, mis on hüpoallergeensed ja dermatoloogiliselt testitud. On ka päikesekreeme, mis sisaldavad nii keemilisi kui ka mineraalseid filtreid. Seetõttu soovitame enne päikesekreemi ostmist alati süveneda koostisosadesse.
Tuntumad keemilised päikesekaitsefiltrid ja nende negatiivsed omadused lisaks päikesekaitsele:
octocrylene – kui see kemikaal puutub kokku UV-valgusega, neelab see kiiri ja tekitab hapnikuradikaale, mis võivad rakke kahjustada ja põhjustada mutatsioone See imendub nahka kergesti ja võid jääda organismi pikaks ajaks. Lisaks võib see olla keskkonnale mürgine.
oxybenzone – nahaallergiat tekitav. Koralle hävitav. Mõjutab inimesi hormonaalsel tasemel mõjutades östrogeeni tootmist naistel ja testosterooni tootmist meestel.
homosalate – võib kahjustada DNA-d ja hormoone.
octinoxate – võib põhjustada allergiat, dermatiiti ja aknet.
Miks mineraalsed päikesekreemid jätavad nahale valge kihi? Kas kõik mineraalsed päikesekreemid jätavad nahale valge kihi?
Mineraalsetes päikesekreemides jätavad nahale valge kihti päikese kahjulike kiirte eest kaitsvad filtrid nagu tsinkoksiid ja titaandioksiid. Mida suurema läbimõõduga osake on, seda tõenäolisemalt jääb ka nahale valge kiht. Valge kihi tekkimine sõltub ka kreemi teistest koostisosadest. Kui kreemis on kasutatud erinevaid õlisid, siis kreemi on lihtsam nahale määrida ja valge kihi tekkimine on väiksem (väga õrn kihti jääb ikka). Kuid seesama valge kihti kaitseb Sind ja Sinu lapsi päikesepõletuse ja halbade kiirte eest. Mineraalsete päikesekreemide puhul on oluline enne kreemi kasutamist seda loksutada, et kõik õlid ja filtrid omavahel seguneksid! Isegi kui kreem on tuubis, loksuta ikka!
Arvamused (0)
Valmistatud Lätis!
-67% Allahindlus
-33% Allahindlus
-20% Allahindlus
LÕPUMÜÜK
-20% Allahindlus
LÕPUMÜÜK
-30% Allahindlus
Valmistatud Lätis!
-30% Allahindlus
Valmistatud Lätis!