Uudised

LODGER – tooted imikutele ja lastele Hollandist.

LODGER – tooted imikutele ja lastele Hollandist.

Jahedad ilmad on saabumas ning on tulnud aeg värskendada laste garderoobi ja riietuda soojalt pikkadeks jalutuskäikudeks.

Minikid kauplustesse on saabunud uued, Lodgeri kaubamärgi tüdrukute ja poiste soojad kombed, saapad, sussid, unikaalsed soojakotid, magamiskotid, mütsid, kindad, aga ka kärumuhvid – need tooted hoiavad nii teid kui ka teie last soojas.

Lodger on Hollandi lastetoodete kaubamärk, mis pakub mugavaid, originaalseid, suurepärase kvaliteediga multifunktsionaalseid tooteid.

Ettevõte Lodger asutati 2000. aastal Hollandis ja firma sai kiiresti kuulsaks tänu oma innovaatilistele ja originaalsetele lastele mõeldud toodetele. Igal aastal esitleb Lodger uut ainulaadset toodete kollektsiooni, mis on valmistatud spetsiaalselt valitud kangastest ja iga kollektsioon on eelmisest pisut erinev.

Soetades Lodgeri tooteid, võite olla kindel, et ostate parimat kvaliteeti. Tooted esindavad tasakaalu atraktiivse välimuse, ohutuse ja kasutuvmugavuse vahel – nii lapsevanematele kui ka lastele.

Lodgeri peamine ülesanne on laste mugavus ja turvalisus. Enne toodete turule paiskamist testitakse neid koos meditsiinivaldkonna spetsialistide ja testimist korraldavate organisatsioonidega. See aga tähendab, et Lodgeri toodang vastab kõrgeimatele kvaliteedi ja turvalisuse standarditele!

Minikid poodides on saadaval suur valik Lodgeri rõivaid:

https://minikid.ee/et/page/1/?s=lodger&post_type=product

Lodgeri lastetooteid hindavad ja armastavad nii lapsed kui ka nende vanemad.