Uudised

Kõle aastaaeg: kuidas tunda rõõmu ka sügisel?!

Kõle aastaaeg: kuidas tunda rõõmu ka sügisel?!

Õues on lörts ja kõik on paksult hall, vihma kallab teist ööpäeva vahetpidamata ja tuju vastab ilmale…Sügisene rusutus on tuttav nähtus ilmselt kõigile.

Kogusime kokku mitu ideed, mis aitavad teil end hästi tunda ja toovad teie ellu tagasi lihtsa, ent samas nii vajaliku rõõmu.

  • Küpsetamine

Sügis on just õige aeg, et küpsetada suurel hulgal maitsvat kraami ja poputada ennast ning lähedasi. Kõrvitsapirukad, koogikesed, õunašarlotid, suus sulavad präänikud…Lõhnaku maja võitainaga ja vürtsidega – need aromaatsed lõhnad on uskumatult meeliülendavad.

  • Kakao

Kui meie jutt on läinud küpsetamise peale, siis ei saa me ilma kuuma ja omatehtud kakaota. Lõhnav jook – saab juua vürtsidega, vahukommidega, suure vahukooremäega või riivitud šokolaadiga – rahustab kui ei miski muu jahedal sügisõhtul.

  • Küünlad

Miks mitte valgustada oma kodu süngel ajal küünaldega? Pole vahet, kas käsil on romantiline õhtu, kohtute sõpradega või istute kodus oma kassi või koera seltsis, aitavad küünlad luua hubasust ja värisevad tuleleegid võluvad teid oma tantsuga.

  • Hea raamat

Ja nüüd, mil olete valmis küpsetanud terve kausi maitsvaid kaneeliküpsiseid, kaunistanud maja küünaldega, keetnud valmis suure kruusi teravat kuuma šokolaadi … Nüüd on aeg maagilisteks lugudeks. Muinasjutukogumik või põnev romaan või ehk lüüriliste luuletuste köide – just see soojendab rõskel õhtul ja viib teid hoopis teistsugusesse, imesid täis maailma.

  • Sõdamlik film

Kõlagu see ebalevalt, ent südamliku filmi vaatamine ei ole veel kunagi halvasti mõjunud. Arvestades sellega, et varsti saabub talv ning koos sellega ka aasta oodatuimad pühad, on just õige aeg poputada end headusest tulvil jõululugudega. Selliseid filme leidub palju, peate lihtsalt valima oma maitse järgi.