Uudised

Kuidas esmaspäeval ellu jääda?

Kuidas esmaspäeval ellu jääda?

Kuidas esmaspäeval ellu jääda?

OI EI! JÄLLE SEE ESMASPÄEV…
On ju tuttav? Paljud inimesed on veendunud, et just esmaspäeval ootab neid suur hulk nädala kõige mahukamaid tööülesandeid.

Esmaspäeva ei armasta ega oota keegi nii, nagu oodatakse reedet. Kuid tegelikult on esmaspäev tavaline päev ja kestab ikka 24 tundi. Selle päeva ainus probleem on asjaolu, et see tuleb kohe pärast puhkepäevi, mis löövad harjumuspärase rütmi segi.
Järgnevalt anname teile paar soovitust, kuidas sellel keerulisel päeval ellu jääda.

Mida varem magama heidad, seda varem tõused!

Ja kõige kahetsusväärsem on see, et varem magama minna ei õnnestu pühapäeval kohe kuidagi. Ja mis on tulemus? Lähed ikka hilja magama ning käid terve päeva unisena ringi. Mida sellega ette võtta? Kõige tõhusam variant on ärgata pühapäeval varem, mitte põõnata lõunani. Siis tahate õhtuks juba magada ning uinute kiiresti.

Alustage!

Peamine on teha esimene samm. Esimene päev pärast puhkepäevi ei möödugi nii vaevaliselt, kui teile tundub. Alustage kergemast tööst – oma igapäevastest kohustustest. Te ei märkagi, kui kiiresti saate tavalise töörütmi tagasi. Pole midagi rasket – lihtsalt tehke oma tööd.

Telefon kus see ja teine!

Lülitage nutitelefoni teated välja. Pidev online-režiimis elu tekitab stressi ja segab tööle keskendumast. Kas tõesti on nii oluline teada, kes on Facebooki postitust kommenteerinud või Instagramis fotot laikinud. Kui te pole valmis teadetest täielikult loobuma, proovige need esmaspäeval välja lülitada. Olgu see päev kas või selles osas rahulikum.

Ainult edasi!

Probleemide juurest ülesannete juurde. Uus nädal tähendab alati palju plaane. Meil seisab ees lai tööpõld ja seetõttu hakkame närveerima – kas ikka jõuame? Kas saame hakkama? Kas suudame kavandatu ellu viia? Suhtuge oma probleemidesse kui ülesannetesse, kui plaanidesse, mille te kindlasti teoks teete. Häälestage end edule ja mõelge tulemustest.

Kerget esmaspäeva Teile ja head tuju!!!:-)))