Uudised

Joie i-Spin 360 – 360 kraadi ulatuses pöörlev turvatool.

Joie i-Spin 360 – 360 kraadi ulatuses pöörlev turvatool.

Joie i-Spin 360 – väga mugav turvatool väikestele reisijatele alates sünnist kuni 4. eluaastani (või kuni kehakaaluni 19 kg).

Tooli eeliseks on mugav pöörlev mehhanism, mis võimaldab pöörata turvatooli suurema pingutuseta 360 kraadi ulatuses. See funktsioon hõlbustab oluliselt nii lapse paigutamist tooli kui ka toolist välja võtmist.

Joie i-Spin 360 turvatoolil on ette nähtud sügav kaldenurk mugavaks magamiseks. Vastsündinutele on ette nähtud mugav vahevooder, mis jaotab koormuse ühtlaselt lapse kehale ja muudab reisi vähem väsitavamaks.

Sisseehitatud ventilatsioon külgedel võimaldab lapsel tunda end mugavalt ka kõige kuumematel päevadel.

Turvatoolil on kõrge ohutustase, mida kinnitavad sõltumatud ADAC-testid. Turvatooli stabiilsuse tagab põrandale kinnitatav tugijalg. Laps kinnitatakse 5-punkti turvarihmadega koos õlapehmendustega. Istmel on kaks paigaldusvõimalust: selgsõidusuunas (lastele alates sünnist kuni kolmanda eluaastani) ja nägusõidusuunas (3-4-aastastele lastele). Tänu tooli seljale täiendavat tuge pakkuvale alusele fikseeritakse tool autosse turvaliselt. Tugevdatud ümbris kaitseb last maksimaalselt külgmiste löökide eest.

Pidage meelest, et soetades lapsele kvaliteetse turvatooli, tagate ka lapse ohutuse!

https://minikid.ee/et/?s=JOIE+i-Spin+360&post_type=product