Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna minikid.ee (edaspidi minikid.ee e-pood) omanik MINIKID ESTONIA OÜ vahel minikid.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad minikid.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. MINIKID ESTONIA OÜ on õigustatud minikid.ee e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje minikid.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel minikid.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja MINIKID ESTONIA OÜ
vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.4. Müüja andmed:
MINIKID ESTONIA OÜ
Reg. nr: 11313340
KMKR: EE101102506
Aadress:
E. Vilde tee 134-8 Tallinn
Tel. +372 56 706 733
Email: info@minikid.ee

 

Hinnad

2.1. www.minikid.ee e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.2. Kõik hinnad e-poes tootud eurodes (EUR) ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Tooted

3.1. E-poes kuvatavad Tooted on reeglina laos/müüja kauplustes olemas. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega programmides.

3.2. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode Müüjal puudub, ei ole E-poel võimalik antud tellimust täita. Antud juhul tagastatakse Kliendile kogu ostusumma kohe peale toote puudumise selgumist.

3.3. E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

Ostu sooritamine

4.1. Minikid.ee soovitab lihtsat elektroonilist tellimis vormi. Selleks, et leida teid huvitav kaup kasutage tootekataloogi või otsingumootorit. Asetage teid huvitav kaup ostukorvi kasutades nuppu „Lisa ostukorvi“. Ülemises nurgas näete korvis asuva kauba kogust ja ostu summat. Vajutades ostukorvile võite oma kaupa vaadata ja kontrollida.

4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Edasi maksma“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele.

4.3. Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan ja maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja müüjale edastatud.

4.4. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.

4.5. Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

4.6. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

4.7. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4.8. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

4.9.Tellitud kaubale tuleb järele minna hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul. Kui Teil pole võimalik märgatud ajaks kaubale järele tulla, siis palume teavitada meid e-posti või telefoni teel: +372 56 706 733, info@minikid.eevastasel juhul Teie tellimus tühistatakse ning kaup saadetakse tagasi lattu.Sellisel juhul kohustub müüja 14 kalendripäeva jooksul tagastama raha, mille ostja on makstud kauba eest.

Makseviisid

5.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Coop ja teisi) ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro).

5.2. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas.

5.3. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

Tellimuse kohaletoimetamine ja üleandmine

6.2.  Meie kohaletoimetamisteenused hõlmavad terve Eesti riiki territooriumi. Juhul kui soovite meie poolset kohale toimetamist väljaspool eelnevalt mainitud piirkonda toimub see erikokkuleppel mille sõlmimiseks palume pöörduda oma sooviga e-posti adressile info@minikid.ee või telefonil +372 56 706 733.

6.3. Kauba toimetab kohale logistikaettevõtte OMNIVA kuller 1-7 tööpäeva jooksul.

6.4. Kaup saabub ettemääratud adressile 5 päeva jooksul, peale tellimuse edastamist kullerile kätte. Kuller võtab kliendiga ühendust telefoni teel ja kooskõlastab sobiva kohaletoimetamise aega. Ebaõnnestunud kohaletoimetamise juhul, tellimus tagastatakse saaja lattu.

6.4.1. Eesti piires toimetab kauba kohale kullerfirma  OMNIVA pärast tellimuse täielikku tasumist (välja arvatud laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel). Kuller viib paki tellimuses märgitud aadressile.

6.5. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi tellimuse kohaletoimetamisel. Minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) ja kuller ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6.6. Toode jõuab Kliendi poolt valitud aadressile 1 kuni 6 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest Kliendi e-posti aadressile. Kuller võtab Kliendiga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral saadetakse toode edasi saatjale.

6.7. Juhul, kui Klient on tellimuse  vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 09.00-ni) või riigipühal, hakkab 5 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 09.00

6.8. Kuller annab Teile paki üle saatelehe alusel. Minikid.ee soovitab enne paki vastuvõtmist ja saatelehe allkirjastamist kontrollida kauba pakendit.
Saatelehe allkirjastamisega kinnitab Klient, et kauba kättesaamise hetkel pakendil kahjustusi ei olnud ning et ta on pakendi seisukorraga rahul (kaup ei ole kahjustatud). Rikutud pakendis olnud kaup tuleb kullerile tagastada ning meid sellest olukorrast informeerida: saatke sõnum elektronposti aadressile info@minikid.ee või helistage kontaktnumbrile.

6.9. Kaup toimetatakse Kliendini lahtivõetud kujul, välja arvatud juhul, kui on lisatud teave, et kaup toimetati kokkupandult.

6.9.1. Tooted toimetatakse kohale detailidena, välja arvatud juhul kui tooteinfos on märge, et toode on kokkupandud.

6.9.2. Tellimuse kinnitusel toodud tarneaeg kehtib juhul, kui 100% tellimuse summast on tasutud tellimuse esitamise päeval.

Tarneaeg lükkub edasi tellimuse esitamise ja laekumise vahele jäävate päevade võrra v.a. juhul kui Kliendile on MINIKID ESTONIA OÜ poolt võimaldatud arvet tasuda ka kauba kättesaamise päeval.

6.9.3. Minikid.ee kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist.

6.9.4. Pärast seda kui Kliendi tellimus on Minikid.ee  lattu saabunud ja sorteeritud,  antakse kaup üle kulleritele ning toimetakse see eelnevalt telefoni teel kokkulepitud ajal tellimuse vormistamisel märgitud aadressile.

6.9.5. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Minikid.ee-d koheselt enne kohaletoomist.

6.9.6. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel.

Minikid.ee ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul,

kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

6.9.7. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel.

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele, soovitab Minikid.ee üle vaadata toote pakend.

Nähtavate vigastuste korral soovitab Minikid.ee kaupa mitte vastu võtta.

Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga (kaup ei ole vigastatud).

6.9.8. Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile info@minikid.ee

6.9.9. Kui lepingus on ette nähtud asja vedamine, loetakse asja Kliendile üleandmise kohustus täidetuks

asja üleandmisel vedajale, kes on kohustatud asja saatmiskohast vedama.

Tellimuse tagastamine ja ümbervahetamine

7.1. Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted ümber vahetada või tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.

7.2. Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
• Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
• Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@minikid.ee
• Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile info@minikid.ee
Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

7.3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

7.4. Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

7.5. Klient on kohustatud avama Toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav.

7.6. Ostetud tellimust ei saa tagastada, kui tellitud toode/tooted on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

7.7. Kui tagastatav tellimus (ja tellimuse pakend või kott) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud (i) asjaoludest, mis ei ole tingitud MINIKID ESTONIA OÜ ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on MINIKID ESTONIA OÜ-l õigus tasaarvestada tellimuse väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab MINIKID ESTONIA OÜ Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile.

Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) vastutab Teie ees ja Teie vastutate minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või tellimuse kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) ei saanud mõjutada ning mille saabumist minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Andmete kaitse ja töötlemise põhimõtted

9.1. Kõiki minikid.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ-l) puudub neile juurdepääs.

9.1.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

9.2. Müüja tagab ostja andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, Ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt Müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh. teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada Ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisseloginud Ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida Ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

9.3. Kui Ostja on andnud Kliendilepingu sõlmimisel või muul viisil Ostja poolt tema nõusoleku andmist kinnitava tahteavalduse tegemisega (nt iseteeninduses) nõusoleku andmete turunduslikuks kasutamiseks, kasutab Müüja neid andmeid privaatsuspoliitika fikseeritud tingimustel ja eesmärgil sh. ka Ostjale teenuste ja kaupade personaalsete otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumiste edastamiseks elektroonilisel teel (nt e-posti või SMS´iga ).

9.4. Ostjal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates Müüjale vastavasisulise e-kirja või edasiste otseturustuspakkumiste saamisest keeldumiseks järgides tema e-posti aadressile saadetud otseturustuspakkumises olevat juhist.

9.5. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.6. Teie ja minikid.ee (MINIKID ESTONIA OÜ) vahel seoses minikid.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Talinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.7. MINIKID ESTONIA OÜ ettevõte (Minikid.ee) on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Diskleimer

10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

10.2. MINIKID ESTONIA OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi nii hinna kui ka osas ning loobuda erandkorras müügist.

10.3. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud.