Kallid kliendid!

Me hindame igaühte Teist kõrgelt ja oleme siiralt tänulikud Teie tellimuste eest meie veebipoes. Meie peamine ülesanne on kliendi rahulolu. Ei ole saladus, et meie püüdlused ja eesmärgid on seotud just Teie esimese ostuga ja, et Teil oleks soov meid jälle külastada. Meie kollektiiv teeb ühiseid jõupingutusi leidmaks Teile sobivaid lahendusi, parimaid pakkumisi ja loomaks ostjatele parimaid tingimusi. Me oleme veendunud kui teile hind sobib siis tellimuse vormistamise lihtsus, kohaletoimetamise kiirus ja meeldiv suhtlus meie kompetentsete klienditeenindusega – toob Teid meie juurde rõõmuga tagasi.

Me oleme loonud Teile mugava soodustuste süsteemi 5% ja 10%!

Selleks, et saada soodustust 5% on vaja:  Vormistada üks tellimus oma kasutajakontolt summas 200 EUR või rohkem (käibemaks kaasa arvatud).

Selleks, et saada soodustust 10%, on vaja: Vormistada oma kasutajakontolt üks või mitu tellimust, mille kogusumma ületab 500 EUR (käibemaks kaasa arvatud). Kui olete selle summa ületanud, pakume Teie järgnevatele ostudele soodustust 10%.

* Soodustus 5 või 10% ei laiene kampaania toodetele ja eripakkumistele!
* Ei sisalda postituskulusid!

Nüüd on meil ka soodustus nimepäevade puhul!

Armastades lapsi samuti ka nende vanemaid oleme rõõmsad edastama Teile suurepärast uudist. Nüüd meie poodides Lätis ja veebipoes minikid.ee toimib soodustus Teie sünnipäeva ja nimepäeva ehk inglipäeva puhul. Lapse sünnipäeva päeval näidates lapse sünnitunnistust kingime Teile kõikidele ostudele soodustust 10%. Nimepäeva ehk inglipäeva puhul võite ostelda 5% soodsamalt.

Veebipoest ostes kehtivad soodused juhul kui kaupa reserveerides saadate lapse sünnitunnistuse meiliaadressile: info@minikid.ee või näitate sünnitunnistust kauba kohale toimetamise hetkel. Soodused kehtivad kui kaup on reserveeritud sünnikuupäeval või nimepäeval.
Head ostlemist ja õnnelikku lapse sünnipäeva soovides!

Lastekaupade -ja mänguasjade püsisoodustused! 

Veebipood MINIKID teeb oma armastatud klientidele regulaarselt sooduspakkumisi. Nüüd saab lapsi ja nende ema rõõmustada veelgi odavamalt!

Me viime regulaarselt läbi sooduskampaaniaid erinevatele tootegruppidele: mänguasjad, riided, vankrid, mööbel ja palju muud. Soodushinnaga tooted on sama kvaliteetsed kui tavalised — me lihtsalt tahame teha teile meeldiva üllatuse. Jälgige sooduspakkumisi, olge kokkuhoidlik.